“The team’s prominence in all types of banking mandates is unquestionable.”
Chambers Europe

First Scholarship Contest 2005

За підсумками Першого конкурсу на стажування а згодом і на роботу до фірми були запрошені три фіналісти конкурсу – Євген Порада, Костянтин Соляр (працюють в фірмі досі) і Ганна Менчинська.


КОНКУРС
на здобуття іменних стипендій
юридичної фірми "Шевченко Дідковський і Партнери"
для студентів юридичних спеціальностей
вищих навчальних закладів м. Києва і Київської області

Відповідно до рішення Стипендіальної комісії у складі юристів юридичної фірми "Шевченко Дідковський і партнери" Антоненка Леоніда, Рєпкіної Олени, Свечкаря Ігоря, Чепурної Світлани переможцями Конкурсу на здобуття іменних стипендій юридичної фірми "Шевченко Дідковський і Партнери" для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області визнані:


Місце

П.І.Б.

Загальна кількість балів

1

Соляр Костянтин Володимирович

87,2

2

Литвин Михайло Миколайович

77,91

3

Порада Євген Олександрович

70,38


Заохочувальну стипендію за краще вирішення тестових завдань присуджено Менчинській Ганні Олександрівні.

Спеціальний приз (Спонсором спеціального призу є Україніська мережа ділової інформації "ЛігаБізнесінформ") у вигляді одноразової виплати в сумі 1000 грн. за краще вирішення завдань за допомогою комп'ютерної правової системи "Ліга:Закон" присуджено Пташник Вікторії Юріївні.

Фоторепортаж з другого туру Конкурсу, який відбувся 14 травня 2005 р. з 10.00 по 18.00 у приміщенні прес-центру Української мережі ділової інформації "ЛігаБізнесінформ".

Протокол засідання Стипендіальної комісії з встановленя результатів другого туру Конкурсу.


РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ КОНКУРСУ


Місце

П.І.Б.

Вищий навчальний заклад

1

Порада Євген Олександрович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (юридичний факультет, 4 курс, 12 група, спеціалізація Господарське право)

2

Фурман Володимир Михайлович

Київський міжнародний університет (юридичний факультет, 3 курс, 3 група)

3

Соляр Костянтин Володимирович

Національна академія Державної податкової служби України (4 курс, спеціалізація Правоохоронна діяльність)

4

Литвин Михайло Миколайович

Київський національний економічний університет (юридичний факультет 4 курс, 3 група)

5

Гриненко Сергій Володимирович

Київський національний економічний університет (юридичний факультет, 4 курс, 5 група, спеціалізація Господарське право)

6

Сидорчук Андрій Володимирович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (юридичний факультет, 4 курс, 10 група)

7

Пташник Вікторія Юріївна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (5 курс, 3 група, спеціалізація Суд, прокуратура, адвокатура)

8

Менчинська Ганна Олександрівна

Академія адвокатури України (відділення спеціальної адвокатської підготовки, 4 курс, 1 група, Господарсько-правова спеціалізація)

9

Тарасенко Валерія Сергіївна

Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка (4 курс, 1 група, спеціалізація Фінансове право)

10

Кістинюк Тетяна Романівна

Київський національний лінгвістичний університет (Економіко-правовий інститут, 4 курс, 402 група)


Термін подання конкурсних робіт для участі у першому турі Конкурсу
до 10 лютого 2005 року включно.


Положення
про конкурс

Конкурсні
завдання

Employee Stories

Marcin Wierzbicki
Marcin Wierzbicki

What impressions did the internship leave with you?

All Stories